Etui na telefon ze zwierzakami - ranking case z psami, kotami i wiele więcej!

Dzięki nowemu etui na telefon można całkowicie odmienić wygląd swojego smartfona, inwestując tak naprawdę niewielką kwotę pieniędzy. Przez przystępną cenę można pozwolić sobie na częstą zmianę case, w zależności od naszych upodobań, zainteresowań, a także konkretnych okazji w ciągu roku. Warto również podkreślić, że takie etui pełni jeszcze jedną ważną funkcję – zapewnia ochronę naszego telefonu przed ewentualnymi uszkodzeniami mechanicznymi, jakie mogą się nam zdarzyć podczas jego użytkowania.

Jakie jest najciekawsze etui z motywem psa lub kota?

Śmieszny kot

Śmieszny kot z kolekcji Foto Case, która zawiera aż 99 przepięknie zaprojektowanych grafik to propozycja dla osób z poczuciem humoru. Jest to kot rasowy, który dodatkowo posiada ciemne okulary oraz słuchawki na uszach, niestandardowo posiada on też palce układające się w symbol zwycięstwa. Etui jest oryginalne i pomysłowe, a przy tym zabawne i interesujące. Wprost idealnie będzie pasowało do osób, które podchodzą do życia z dystansem i które lubią żartobliwy charakter posiadanych gadżetów. Kolorystyka tego case jest raczej stonowana i opiera się o biel, beże oraz brązy.

Pies ze słuchawkami

Pies ze słuchawkami – to doskonała alternatywa dla kota w słuchawkach, a więc propozycja dla osób, które są raczej miłośnikami tych właśnie czworonogów. Pokrowiec pochodzi z kolekcji Fantastic Case i przedstawia psa rasy buldog, który posiada na uszach słuchawki i który ma wystawiony język. Pies utrzymany jest w białej kolorystyce, którą przełamuje błękitne tło, stanowiące przynajmniej połowę całej powierzchni grafiki.

Kot w śniegu

Kot w śniegu – jest to etui, które stanowi alternatywę dla case z różnego rodzaju grafikami, gdyż przedstawia w pełni realistyczne zdjęcie prawdziwego kota o szaro – brązowym, prążkowanym umaszczeniu. Na tym etui dodatkowo pojawia się subtelny, zimowy motyw w postaci padającego śniegu, co sprawia, że etui to jest wprost idealną propozycją na zimowe miesiące. Ponieważ jednak nie jest to motyw dominujący lub też zbytnio rzucający się w oczy – model ten można tak naprawdę uznać za całoroczny. To case stanowi doskonałą propozycję dla miłośników kotów, którzy lubią ich realne fotografie i które raczej nie preferują zabawnych czy humorystycznych akcentów na etui.